eesti keeles in english
     
Meist Meie inimesed Meie teenused Viimase aja asjad Liikmelisus Koostöö Meedia Uudised Teised meist Võtame tööle Kontakt

aadress: Kentmanni 4,
10116 Tallinn, Eesti

telefon: 600 9920
faks: 600 9921
GSM: 508 9920

e-mail: phlaw@phlaw.ee


Pohla & Hallmägi asutati 1997 suvel, büroo asutajateks olid alates 1996.a.  Advokaadibüroo Asko Pohla asutanud Asko Pohla ja Vahur Ambos ning Heta advokaadibüroost lahkunud Andres Hallmägi ja Jüri Ploom.

Asko Pohla töötas enne omanimelise advokaadibüroo asutamist Advokaadibüroos Raidla & Partnerid vandeadvokaadina, Vahur Ambos liitus Asko Pohlaga Eesti Sotsiaalpanga juriidilise osakonna juhataja ametikohalt. 

Toivo Viilup liitus bürooga 1998.a, Taimar Ehrlich 2001.a, Martin Männik 2003.a, Teele Viilup 2006.a ja Risto Sidok 2011.a. kõik mainitud kolleegid liitusid bürooga kohe pärast Tartu Ülikooli lõpetamist või veel enne seda.

Praeguseks ajaks on Pohla & Hallmägi kujunenud Eesti mõistes keskmise suurusega advokaadibürooks, meie töötajate arv suureneb pidevalt, kuid mõõdukamas tempos kui mõnelgi konkureerival advokaadibürool tagamaks meie teenuste püsivalt kõrge kvaliteeti.

Meil on piisavalt töötajaid tegelemaks kõigi peamiste õigusvaldkondadega parimal tasemel ning enamusega meile usaldatud probleemidest tegeleb mitmest juristist koosnev töögrupp, mida juhib suuremate kogemustega advokaat. 

Meie bürool on partnerbüroosid praktiliselt kõigis Euroopa ja SRÜ riikides, sagedasti suhtleme ka Ameerika kolleegidega, harvemad on kontaktid Aafrika, Aasia ja Austraalia advokaadibüroodega, kuid nõustades kliente näiteks mereõiguse valdkonnas oleme teinud koostööd ka sealsete kolleegidega.

Pohla & Hallmägi on säilitanud oma iseseisvuse ja lükanud tagasi kõik ettepanekud ühinemiseks teiste advokaadibüroodega ning liitumiseks mistahes erialakettidega. Naudime oma iseseisvust ning õigust valida oma klientidele partnerbüroosid teistes riikides, mis oleksid igal konkreetselt juhul oma ala head asjatundjad ning vältida seeläbi erialakettidega kaasnevaid kohustuslikke partnerbüroosid. 

Hindame kollegiaalseid ja sõbralikke suhteid oma klientidega, samuti sõbralikke suhteid oma töötajate vahel ning leiame, et vaid mõõduka suurusega advokaadibüroos on võimalik selliseid suhteid ka tegelikkuses hoida.

« tagasi avalehele